Programma

Maandag

00:00 Wereldstad – Non Stop
07.00 Peter van Vlokhoven – De Winkelwagenshow
08.00 Ron van de Steen – De Muziekfabriek
09.00 Hans de Knegt met The Middle Of The Road Show
10.00 Bert van der Laan – Super Classics
11.00 De Ruiter – Connectie
12.00 Peter de With – Sandwich
13.00  NON-STOP
15.00 Hot Country
18.00 Sjaak De Wagenaar – MusicBox
19.00 Paul Otters – De Otty Show
20.00 joost Kamerman – Hollanstalige top 10
21:00 Aad Kamp – Say Yes To Jazz HH
22.00 Jannie Verhoeven – No frontiers

Dinsdag

00:00 Wereldstad – Non Stop
07.00 Peter van Vlokhoven – De Winkelwagenshow
08.00 Ron van de Steen – De Muziekfabriek
09.00 Hans de Knegt met The Middle Of The Road Show
10.00 Bert van der Laan – Super Classics
11.00 De Ruiter – Connectie
12.00 Peter de With – Sandwich
13.00  Hans Ale – Ale draait op verzoek
15.00 Hot Country
18.00 Sjaak De Wagenaar – MusicBox
19.00 Paul Otters – De Otty Show
20.00 Kees Vermeer – Country Geluiden
22.00 Hot Country

Woensdag

00:00 Wereldstad – Non Stop
07.00 Peter van Vlokhoven – De Winkelwagenshow
08.00 Ron van de Steen – De Muziekfabriek
09.00 Hans de Knegt met The Middle Of The Road Show
10.00 Bert van der Laan – Super Classics
11.00 De Ruiter – Connectie
12.00 Peter de With – Sandwich
13.00 Joost Kamerman – Flashbackshow
14.00  NON-STOP
15.00 Hot Country
18.00 Sjaak De Wagenaar – MusicBox
19.00 Paul Otters – De Otty Show
20.00 Gebroeders Hoorendol – Livin Blues
22:00 Tony Winter – Hits & Souveniers

Donderdag

00:00 Wereldstad – Non Stop
07.00 Peter van Vlokhoven – De Winkelwagenshow
08.00 Ron van de Steen – De Muziekfabriek
09.00 Hans de Knegt met The Middle Of The Road Show
10.00 Frans van der Drift – De Toer van Frans
12.00 Peter de With – Sandwich
13.00  NON-STOP
15.00 Hot Country
18.00 Sjaak De Wagenaar – MusicBox
19.00 Paul Otters – De Otty Show
20.00 Power radio
00:00 NON-STOP

Vrijdag

00:00 Wereldstad – Non Stop
07.00 Wereldstad – Live Havenstad Radio
00.00 NON-STOP

Zaterdag

00:00 NON-STOP
10.00 Marc van de Stoker – Wereldstad Radio Aktief
12.00 Ad en Pierre – Radio Spektakel
14.00 Klaas van het Hof – je maatje in muziek
16:00 René van den Abeelen – Muziektherapie
17.00  NON – STOP

Zondag

00:00 Language of Trance
10.00 Marc van de Stokker – Radio Activ
12.00 Joop Verhoof  & Marita – Wereldstad info
14.00 Peter de Wit – Krachtig uit de jaren 80
15.00 Ad Koppendraaier – 19 toenshow
17.00 Peter van Vlokhoven – De Winkelwagen Show
19:00 Aad Kamp – Say yes to Jazz
20:00 Janny Verhoeven & Peter ‘t Hardt – No Frontiers HH
21.00 Kees Vermeer – Country geluiden