Programma

Maandag

00:00 Wereldstad – Non Stop

07.00 Peter van Vlokhoven – De Winkelwagenshow

08.00 Ron van de Steen – De Muziekfabriek

09.00 Hans de Knegt met The Middle Of The Road Show

10.00 Bert van der Laan – Super Classics

11.00 De Ruiter – Connectie

12.00 Peter de With – Sandwich

13.00  NON-STOP

15.00 Hot Country

18.00 Sjaak De Wagenaar – MusicBox

19.00 Paul Otters – De Otty Show

20.00 Hans Hemmes – Alle 13 goed

21:00 Aad Kamp – Say Yes To Jazz HH

22.00 Jannie Verhoeven – No frontiers

Dinsdag

00:00 Wereldstad – Non Stop
07.00 Peter van Vlokhoven – De Winkelwagenshow
08.00 Ron van de Steen – De Muziekfabriek
09.00 Hans de Knegt met The Middle Of The Road Show
10.00 Bert van der Laan – Super Classics
11.00 De Ruiter – Connectie
12.00 Peter de With – Sandwich
13.00  Hans Ale – Ale draait op verzoek
15.00 Hot Country
18.00 Sjaak De Wagenaar – MusicBox
19.00 Paul Otters – De Otty Show
20.00 Kees Vermeer – Country Geluiden
22.00 Hot Country

Woensdag

00:00 Wereldstad – Non Stop
07.00 Peter van Vlokhoven – De Winkelwagenshow
08.00 Ron van de Steen – De Muziekfabriek
09.00 Hans de Knegt met The Middle Of The Road Show
10.00 Bert van der Laan – Super Classics
11.00 De Ruiter – Connectie
12.00 Peter de With – Sandwich
13.00 Joost Kamerman – Flashbackshow
14.00  NON-STOP
15.00 Hot Country
18.00 Sjaak De Wagenaar – MusicBox
19.00 Paul Otters – De Otty Show
20.00 Gebroeders Hoorendol – Livin Blues
22:00 Tony Winter – Hits & Souveniers

Donderdag

00:00 Wereldstad – Non Stop
07.00 Peter van Vlokhoven – De Winkelwagenshow
08.00 Ron van de Steen – De Muziekfabriek
09.00 Hans de Knegt met The Middle Of The Road Show
10.00 Frans van der Drift – De Toer van Frans
12.00 Peter de With – Sandwich
13.00  NON-STOP
15.00 Hot Country
18.00 Sjaak De Wagenaar – MusicBox
19.00 Paul Otters – De Otty Show
20.00 Power radio
00:00 NON-STOP

Vrijdag

00:00 Wereldstad – Non Stop
07.00 Wereldstad – Live Havenstad Radio
00.00 NON-STOP

Zaterdag

00:00 NON-STOP

10.00 Marc van de Stoker – Wereldstad Radio Aktief

12.00 Ad en Pierre – Radio Spektakel

14.00 Klaas van het Hof – je maatje in muziek

16:00 René van den Abeelen – Muziektherapie

17.00  NON – STOP

18.00 Ton Polderman – Giddy Up Country

Zondag

00:00 Language of Trance

10.00 Marc van de Stokker – Radio Activ

12.00 Joop Verhoof  & Marita – Wereldstad info

14.00 Peter de Wit – Krachtig uit de jaren 80

15.00 Hans Hemmes  – Alle 13 goed

16.00 Ton van Dijk – 70’s show (tijdelijk)

17.00 Peter van Vlokhoven – De Winkelwagen Show

19:00 Aad Kamp – Say yes to Jazz

20:00 Janny Verhoeven & Peter ‘t Hardt – No Frontiers HH

21.00 Kees Vermeer – Country geluiden